Kvalitní opravy počítačů, notebooků a tabletů v Mostě

Kontakt:  +420 608 965 250 +420 773 900 902

Servis výpočetní techniky v Mostě

Naší hlavní činností je pozáruční servis všech typů počítačů, notebooků, tiskáren, záložních zdrojů UPS a dalšího příslušenství.

Dále nabízíme záruční servis počítačů TRILINE, HAL3000 a notebooků Dell, softwarovou podporu systémových aplikací Microsoft, komplexní služby v oblasti počítačových sítí od návrhu až po realizaci strukturované kabeláže a instalaci serverů. To vše jak pro firmy, tak i pro koncového uživatele.

Vytváříme počítačové sestavy na míru přesně podle Vašich potřeb a požadavků, které Vám můžeme dodat už do druhého pracovního dne. V případě přechodu ze starého na nové zařízení obnovíme a přeneseme data, pokud to bude možné.

V případě poruchy nebo jakékoliv závady na Vašem počítači či notebooku vaše zařízení zkontrolujeme, provedeme diagnostiku a následně Vám navrhneme nejlepší možné řešení.

Je Váš notebook či počítač hlučný?
Nejspíše je zaneseno prachem. Díky prachu není zajištěn dostatečný odvod tepla a proto se zařízení, nebo komponenty přehřívají. To může způsobit nejen zkrácení životnosti, ale i poškození celého zařízení nebo určitých částí a komponent v něm. V normálních podmínkách je dobré alespoň jednou ročně nechat Vaše zařízení odborně zkontrolovat a vyčistit.

Nemáte jak k nám vadné zařízení dopravit?
Nevadí! Zavolejte nám, a domluvte se na servise u Vás doma nebo ve firmě. Pokud nebude možná oprava na místě, zařízení si sami odvezeme k nám na servis.

Počítačové sítě
a jejich konzultace

Nabízíme konzultace a nastavení počítačových sítí. (Naše firma nenabízí instalace kabeláží)

Instalace serverů, konfigurace a poradenství

Zabýváme se instalací serverů na platformě WINDOWS od koupi až po jejich instalaci u zákaníka na místě. To vše dle požadavků zákazníka. Dále nabízíme servis již fungujících serverů, jejich softwarovou podporu a případný upgrade.

Poradenství

Odešel Váš počítač nebo notebook navždy? Nebojte se, pomůžeme Vám s výběrem nového do kterého Vám nainstalujeme základní software, pokud to bude možné přeneseme a obnovíme i vaše původní data.

Pro okamžitou pomoc
volejte vzdálenou podporu

tel. +420 773 900 902